Atribuită Cumpărare directă

Spalator inox cu 1 cuva pe partea dreapta si picurator 1000x600x850 mm

Număr anunț
DA33513884
Autoritate contractantă
GRADINI?A CU PROGRAM PRELUNGIT ”SF. NICOLAE” (CUI 29413196)
Furnizor / câștigător
JUST INOX S.R.L. (CUI 43175723)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.385 RON
Valoare atribuită
1.385 RON
Data publicării
22.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.385 RON

din 1.385 RON estimat