Atribuită Cumpărare directă

magneti neodim disc 10x5+14x8 + 15x8

Număr anunț
DA33514164
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Furnizor / câștigător
EZ BIZ SRL (CUI 16952598)
Cod CPV
30234100-9 · Disc magnetic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,70 RON
Valoare atribuită
216,70 RON
Data publicării
22.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,70 RON

din 216,70 RON estimat