Atribuită
Cumpărare directă
Proiect tehnic si detalii de executie sistem de supraveghere comunal si asistenta tehnica
- Număr anunț
- DA33514180
- Autoritate contractantă
- COMUNA LUGASU DE JOS (CUI 4411300)
- Furnizor / câștigător
- CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
- Cod CPV
- 79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.500 RON
- Valoare atribuită
- 15.500 RON
- Data publicării
- 22.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.