Atribuită Cumpărare directă

intocmire strategie nationala anticoruptie, intocmire statut comuna Sohodol

Număr anunț
DA33515696
Autoritate contractantă
COMUNA SOHODOL (CUI 4562168)
Furnizor / câștigător
EVALUATOR ANEVAR - MUCEA VALENTIN-DAN (CUI 33541800)
Cod CPV
79410000-1 · Servicii de consultanta in afaceri si in gestionare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
22.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat