Atribuită Cumpărare directă

nstrument de uf pt sutura mecanica circulara cu diametru extern 21mm ; 29mm ;

Număr anunț
DA33516324
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI RO4204003)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33141120-7 · Cleme, suturi, ligaturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.200 RON
Valoare atribuită
35.200 RON
Data publicării
22.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.200 RON

din 35.200 RON estimat