Atribuită Cumpărare directă

Intocmire PT: Eficienta energetica si rezilienta Bloc nr.20, str. Crisului, Orasul Nucet

Număr anunț
DA33517337
Autoritate contractantă
ORAȘUL NUCET (CUI 4687200)
Furnizor / câștigător
EXDEPRO SRL (CUI 36355896)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98.550 RON
Valoare atribuită
98.550 RON
Data publicării
22.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98.550 RON

din 98.550 RON estimat