Atribuită Cumpărare directă

Disc diamantat Road Combo Star Asfalt + Beton, 400mm, Diatech.

Număr anunț
DA33517619
Autoritate contractantă
GOSPODARIE COMUNALA S.A. (CUI 8574327)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI 11430542)
Cod CPV
32353100-3 · Discuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.118,30 RON
Valoare atribuită
2.118,30 RON
Data publicării
22.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.118,30 RON

din 2.118,30 RON estimat