Atribuită Cumpărare directă

Modificare dozator VGA-113 - Statia de clor - Calarasi

Număr anunț
DA33517737
Autoritate contractantă
ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
Furnizor / câștigător
SIALCOTECH S.R.L. (CUI 41885090)
Cod CPV
45259200-9 · Reparare si intretinere a statiilor de purificare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.858,15 RON
Valoare atribuită
4.858,15 RON
Data publicării
22.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.858,15 RON

din 4.858,15 RON estimat