Atribuită Cumpărare directă

Anvelope moto -set

Număr anunț
DA33517913
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI ARAD (CUI 3519836)
Furnizor / câștigător
INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI 24195562)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400,76 RON
Valoare atribuită
1.400,76 RON
Data publicării
22.06.2023 00:00
Data finalizării
23.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400,76 RON

din 1.400,76 RON estimat