Atribuită Cumpărare directă

Epson L850, inkjet, color, A4, 37 ppm

Număr anunț
DA33519679
Autoritate contractantă
FILARMONICA MOLDOVA IASI (CUI 4540119)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.847,05 RON
Valoare atribuită
1.847,05 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.847,05 RON

din 1.847,05 RON estimat