Atribuită Cumpărare directă

Reparatii instalatii sanitare

Număr anunț
DA33519888
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SATU MARE (CUI 17337702)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI 6593861)
Cod CPV
45232460-4 · Lucrari sanitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.546,39 RON
Valoare atribuită
1.546,39 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.546,39 RON

din 1.546,39 RON estimat