Atribuită
Cumpărare directă
Sistem supraveghere video
- Număr anunț
- DA33521136
- Autoritate contractantă
- COMUNA CERAT (CONSILIUL LOCAL CERAT -JUDETUL DOLJ) (CUI 5046742)
- Furnizor / câștigător
- EUROTEHNICA IT&C SRL (CUI 26991098)
- Cod CPV
- 32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.443,11 RON
- Valoare atribuită
- 3.443,11 RON
- Data publicării
- 23.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 26.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.