Atribuită Cumpărare directă

lucrari instalatii electrice -bransamente

Număr anunț
DA33521273
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
Furnizor / câștigător
RHC RAL CRIS SRL (CUI 26216335)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.754,62 RON
Valoare atribuită
2.754,62 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
27.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.754,62 RON

din 2.754,62 RON estimat