Atribuită
Cumpărare directă
MATERIAL PT PROTEZARE PROVIZORIE ( TIP UNIFAST ) PULBERE 100GR- LICHID 100 ML
- Număr anunț
- DA33521448
- Autoritate contractantă
- UM 0502 BUCURESTI (CUI 4204283)
- Furnizor / câștigător
- S.I.T.E.A. ROMANIA SRL (CUI 6770904)
- Cod CPV
- 33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.488 RON
- Valoare atribuită
- 8.488 RON
- Data publicării
- 23.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 27.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.