Atribuită Cumpărare directă

Produse de origine animala

Număr anunț
DA33522258
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 1 TÂRGU JIU (CUI 29100563)
Furnizor / câștigător
FRIGO TEHNICA SRL (CUI 5761193)
Cod CPV
03142000-8 · Produse de origine animala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424,48 RON
Valoare atribuită
424,48 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424,48 RON

din 424,48 RON estimat