Atribuită Cumpărare directă

Convertizor frecventa DANFOSS PC-102 P30KT 37 KW3x380V

Număr anunț
DA33522388
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI RO1683483)
Furnizor / câștigător
ITS4 AUTOMATION S.R.L. (CUI 40748672)
Cod CPV
31121110-4 · Convertizoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.645,75 RON
Valoare atribuită
14.645,75 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.645,75 RON

din 14.645,75 RON estimat