Atribuită Cumpărare directă

Imbracaminte de uz profesional din tercot 35%bbc+65%pes-FIRMA PROTEJAT

Număr anunț
DA33522976
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
Furnizor / câștigător
ROMANS CONF S.R.L. (CUI 11843107)
Cod CPV
18110000-3 · Imbracaminte de uz profesional (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.616 RON
Valoare atribuită
2.616 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.616 RON

din 2.616 RON estimat