Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE MEDICAMENTE PT SITUATII DE URGENTA PT CSS SF NICOLAE PASCANI

Număr anunț
DA33523241
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
CASA DAMAJ SRL (CUI 12321420)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
372,10 RON
Valoare atribuită
372,10 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
27.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

372,10 RON

din 372,10 RON estimat