Atribuită
Cumpărare directă
Bilet de avion Bucuresti-Atena, 09-15.07.2023
- Număr anunț
- DA33523249
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- HAPPY TRAVEL AGENCY SRL (CUI 18956596)
- Cod CPV
- 60440000-4 · Servicii aeriene si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.860 RON
- Valoare atribuită
- 4.860 RON
- Data publicării
- 23.06.2023 00:00
- Data finalizării
- 23.06.2023 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.