Atribuită Cumpărare directă

ULEI AMESTEC RURIS 2T 1L

Număr anunț
DA33524427
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situaţii de Urgenţă "Ţara Bârsei" al judeţului Braşov (CUI 4317541)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
09211820-5 · Uleiuri minerale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311,64 RON
Valoare atribuită
311,64 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311,64 RON

din 311,64 RON estimat