Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE PACHET MATERIALE DE REPARATII SI INTRETINERE

Număr anunț
DA33524480
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "COMANDOR ALEXANDRU CATUNEANU"LUNCA CETATUII (CUI 17169307)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.666,66 RON
Valoare atribuită
3.666,66 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.666,66 RON

din 3.666,66 RON estimat