Atribuită Cumpărare directă

Restaurare statui Palatului Culturii Teodor Costescu

Număr anunț
DA33524734
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Furnizor / câștigător
TAXOD ART SRL (CUI 34726963)
Cod CPV
45454100-5 · Lucrari de restaurare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428.400 RON
Valoare atribuită
428.400 RON
Data publicării
23.06.2023 00:00
Data finalizării
26.06.2023 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

428.400 RON

din 428.400 RON estimat