Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul fiscal

Număr anunț
DA34932122
Autoritate contractantă
S.C. SALUBRITATE CRAIOVA (CUI 27969145)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL CONSULTING SRL (CUI 14897624)
Cod CPV
79221000-9 · Servicii de consultanta fiscala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
15.600 RON
Data publicării
30.01.2024 13:46
Data finalizării
01.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.600 RON