Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE INCUIETOARE NICHELATA 20MM 2CHEI, BUC 50,00- CSM MIHAI VITEAZU VULCAN-HD -BAZIN INOT

Număr anunț
DA34926695
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL MIHAI VITEAZU VULCAN (CUI 36453614)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44521130-8 · Incuietoare avansata de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
796,64 RON
Data publicării
30.01.2024 13:46
Data finalizării
01.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

796,64 RON