Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,1% sub estimat
Achiziţionare conserve ce intră în structura normelor de hrană a deținuților necesare în perioada 01.03.2019-30.06.2019
- Număr anunț
- SCN1038517
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL MIOVENI (CUI RO24972170)
- Furnizor / câștigător
- PARHAN COM SRL (CUI 4491776)
- Cod CPV
- 15331400-1 · Legume in conserva si/sau la cutie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.775 RON
- Valoare atribuită
- 32.180 RON 21,1% sub estimat
- Data publicării
- 27.02.2019 08:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1014269
- Termen limită
- 07.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041247
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Caietul de sarcini conserve.pdf.p7s
- 4 Clauze contractuale obligatorii conserve.pdf.p7s
- 4 Formulare si modele de documente.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041247.pdf
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 40.775 RON Adjudecat: 32.180 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pasta de tomate | 11.400 RON | PARHAN COM S.R.L. | 9.540 RON ↓16,3% |
| 2 | Conserva mazare in apa | 4.650 RON | PARHAN COM S.R.L. | 3.765 RON ↓19,0% |
| 3 | Conserva fasole pastai | 9.125 RON | APRO-COM-IMPEX S.R.L. | 8.000 RON ↓12,3% |
| 4 | Conserva ghiveci in bulion | 10.500 RON | ADCON | 7.350 RON ↓30,0% |
| 5 | Conserva zarzavat pentru ciorbe | 5.100 RON | ADCON | 3.525 RON ↓30,9% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
APRO-COM-IMPEX SRL CUI RO 9279406
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
ADCON SRL CUI RO 5189319
Valoare atribuită
32.180 RON
din 40.775 RON estimat
21,1%
Adjudecat la 78,9% din estimat · economie 8.595 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.