Atribuită Cumpărare directă

Fir acid poliglicolic, 0, L=75 cm, ac 30mm, 1/2 cerc, varf rotund

Număr anunț
DA34940184
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC COLTEA (CUI 4192960)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.212,80 RON
Data publicării
31.01.2024 13:46
Data finalizării
01.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.212,80 RON