Atribuită Cumpărare directă

Acumulator 12V/180Ah

Număr anunț
DA34935792
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "C.F.R." S.A.- SUCURSALA REGIONALĂ C.F. TIMIȘOARA - UNITATE OPERAȚIONALĂ (CUI 15662430)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.236 RON
Data publicării
31.01.2024 13:46
Data finalizării
01.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.236 RON