Atribuită Cumpărare directă

PACHET EUROPALETI 1200X800MM CALITATEA I, REFERAT 383 / 22.01.2024

Număr anunț
DA34949312
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
44143000-4 · Paleti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.600 RON
Data publicării
01.02.2024 13:46
Data finalizării
01.02.2024 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.600 RON