Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,5% sub estimat

Achizitia de servicii pentru monitorizare, auditare si evaluarea proiectelor finantate in cadrul programului de finantare „Fondul pentru actiuni in domeniul managementului energiei durabile ( SEAF)” din cadrul „Programului de Cooperare Elvetiano-Roman pentru reducerea disparitatilor economice si sociale in cadrul Uniunii Europene extinse”

Număr anunț
SCN1038687
Autoritate contractantă
Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
Furnizor / câștigător
BIZ SPIN CONSULTING SRL (CUI 33105143)
Cod CPV
71700000-5 · Servicii de monitorizare si de control (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.754 RON
Valoare atribuită
115.000 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
28.02.2019 16:51
Anunț de atribuire
SCNA1016210
Termen limită
18.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1041540

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
ADEV MEDIU SRL CUI 14693950

Valoare atribuită

115.000 RON

din 116.754 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 1.754 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.