Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 26,1% sub estimat
SERVICII DE PAZA LA SEDIUL PRIMARIEI ORASULUI FIENI
- Număr anunț
- SCN1038675
- Autoritate contractantă
- ORASUL FIENI (PRIMARIA) (CUI 4280310)
- Furnizor / câștigător
- RINO GUARD S.R.L. (CUI 34844748)
- Cod CPV
- 79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110.748 RON
- Valoare atribuită
- 81.840 RON 26,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2019 16:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1014283
- Termen limită
- 14.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041565
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI SERVICII DE PAZA LA SEDIUL PRIMARIEI ORASULUI FIENI-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041565.pdf
- FORMULARE - SERVICII DE PAZA LA SEDIUL PRIMARIEI ORASULUI FIENI-semnat.doc.p7s
- PROIECT CONTRACT PRESTARI SERVICII DE PAZA SEDIUL PRIMARIEI OR FIENI-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RINO GUARD S.R.L. CUI RO34844748
Oferta 2
Individuala
Ofertant
BBT SECURITY SRL CUI RO 38308289
Oferta 3
Individuala
Ofertant
EUROGUARD SRL CUI RO 2651218
Valoare atribuită
81.840 RON
din 110.748 RON estimat
26,1%
Adjudecat la 73,9% din estimat · economie 28.908 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.