Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat
Furnizare produse pentru dotarea dispensarului medical din comuna Poienesti pentru proiectul de investitii “DISPENSAR MEDICAL SAT POIENESTI – LUCRARI DE REABILITARE SI MODERNIZARE, COMUNA POIENESTI, JUDETUL VASLUI”
- Număr anunț
- SCN1038672
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENESTI (CUI 4539971)
- Furnizor / câștigător
- FLASH GRUP SRL (CUI 24416701)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216.510,56 RON
- Valoare atribuită
- 205.750 RON 5,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2019 16:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1018593
- Termen limită
- 15.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041548
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele de formulare-semnat.docx.p7s
- 4. Model de contract-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini semnat-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041548.pdf
- Fise tehnice Dispensar Poienesti-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FLASH GRUP SRL CUI RO 24416701
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GLOBAL EQUIPMENTS SRL CUI RO 26486690
Valoare atribuită
205.750 RON
din 216.510,56 RON estimat
5,0%
Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 10.760,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.