Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,6% sub estimat

achizitie publica de europubele

Număr anunț
SCN1038663
Autoritate contractantă
COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
Furnizor / câștigător
AX PERPETUUM IMPEX SRL (CUI 6818298)
Cod CPV
39224340-3 · Pubele (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300.000 RON
Valoare atribuită
253.090 RON 15,6% sub estimat
Data publicării
28.02.2019 14:40
Anunț de atribuire
SCNA1016492
Termen limită
13.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1041090

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

253.090 RON

din 300.000 RON estimat 15,6%

Adjudecat la 84,4% din estimat · economie 46.910 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.