Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,5% sub estimat
Cacao, ciocolata si produse zaharoase
- Număr anunț
- SCN1038647
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI 3286722)
- Cod CPV
- 15840000-8 · Cacao, ciocolata si produse zaharoase (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245.355,62 RON
- Valoare atribuită
- 148.322,39 RON 39,5% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2019 11:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1016359
- Termen limită
- 21.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041325
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - cacao, ciocolata si produse zaharoase.pdf.p7s
- Centralizator cacao, ciocolata si produse zaharoase.xlsx.p7s
- Draft contract furnizare 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1041325.pdf
- Formulare 2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ACVILA SRL CUI RO1071948
Valoare atribuită
148.322,39 RON
din 245.355,62 RON estimat
39,5%
Adjudecat la 60,5% din estimat · economie 97.033,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.