Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,4% sub estimat
FURNIZARE DE: PRODUSE DE PANIFICATIE PRAJITE SI PRODUSE DE PATISERIE
- Număr anunț
- SCN1038646
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI 3286722)
- Cod CPV
- 15821000-9 · Produse de panificatie prajite si produse de patiserie (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 234.871,67 RON
- Valoare atribuită
- 170.572,33 RON 27,4% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2019 10:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1016087
- Termen limită
- 20.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041302
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI SI LISTA CANTITATI PROD PANIFICATIE PRAJITE SI PATISERIE.PDF.p7s
- Centralizator lista cantitati.xlsx.p7s
- Draft contract furnizare 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1041302.pdf
- Formulare 2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ACVILA SRL CUI RO1071948
Valoare atribuită
170.572,33 RON
din 234.871,67 RON estimat
27,4%
Adjudecat la 72,6% din estimat · economie 64.299,34 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.