Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,9% sub estimat
Fructe si legume transformate
- Număr anunț
- SCN1038644
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI 3286722)
- Cod CPV
- 15330000-0 · Fructe si legume transformate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 454.485,73 RON
- Valoare atribuită
- 323.125,76 RON 28,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2019 10:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1016357
- Termen limită
- 19.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041323
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini fructe si legume transformate.pdf.p7s
- Centralizator fructe si legume tranformate.xlsx.p7s
- Draft contract furnizare 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1041323.pdf
- Formulare 2019.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SIGISMUND COM SRL CUI RO 5740921
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ACVILA SRL CUI RO1071948
Valoare atribuită
323.125,76 RON
din 454.485,73 RON estimat
28,9%
Adjudecat la 71,1% din estimat · economie 131.359,97 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.