Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Servicii de proiectare, fazele proiect tehnic și detalii de execuție, întocmirea documentațiilor pentru obținerea avizelor/acordurilor/ autorizațiilor și asistență din partea proiectantului pentru Obiectivul: „EXTINDEREA, MODERNIZAREA ȘI DOTAREA UNITĂȚII DE ÎNVĂȚĂMÂNT PREUNIVERSITAR: ȘCOALA GIMNAZIALĂ VEȚEL, COMUNA VEȚEL, JUDEȚUL HUNEDOARA’’

Număr anunț
SCN1038642
Autoritate contractantă
COMUNA VETEL (CUI 4374105)
Furnizor / câștigător
DREAM DEVELOPMENT SRL (CUI 27173143)
Cod CPV
71300000-1 · Servicii de inginerie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
26.300 RON
Valoare atribuită
26.000 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
28.02.2019 10:13
Anunț de atribuire
SCNA1029805
Termen limită
20.03.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1041275

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
PROGESCOM SRL CUI 11526818

Valoare atribuită

26.000 RON

din 26.300 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 300 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.