Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,0% sub estimat
,,Alimente, defalcate pe loturi dupa cum urmeaza : - Lot I : Cremwursti pui ; - Lot II : Copanele de pui; - Lot III : Ficat de pui; - Lot IV : Pipote de pui; - lot V : Carne tocata de pui; - Lot VI : Oase de vita; - Lot VII : Carne tocata de vita; - Lot VIII : Branza dulce de vaca; - Lot IX : Sana; - Lot X : Iaurt; - Lot XI : Lapte pasteurizat; - Lot XII : Margarina; - Lot XIII : Cas de vaca; - Lot XIV : Telemea de vaca”
- Număr anunț
- SCN1038640
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SI GERIATRIE "CONSTANTIN BALACEANU STOLNICI (CUI 4318458)
- Furnizor / câștigător
- DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 122.304 RON
- Valoare atribuită
- 74.635,20 RON 39,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2019 10:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1014560
- Termen limită
- 14.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041286
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Alimente (2019).pdf.p7s
- FisaDate_DF1041286.pdf
- Formulare - Alimente (2019).pdf.p7s
- Model - Acord cadru+contract subsecvent - Alimente (2019).pdf.p7s
DUAE
Loturi (14)
Adjudecat: 74.635,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cremwursti pui | — | RADICSTAR S.R.L | 14.035,20 RON |
| 2 | Copanele de pui | — | — | |
| 3 | Ficat de pui | — | — | |
| 4 | Pipote de pui | — | — | |
| 5 | Carne tocata de pui | — | Anulat | — |
| 6 | Oase de vita | — | Anulat | — |
| 7 | Carne tocata de vita | — | RADICSTAR S.R.L | — |
| 8 | Branza dulce de vaca | — | — | |
| 9 | Sana | — | BOBIX STAR S.R.L. | — |
| 10 | Iaurt | — | — | |
| 11 | Lapte pasteurizat | — | BOBIX STAR S.R.L. | 28.545,60 RON |
| 12 | Margarina | — | — | |
| 13 | Cas de vaca | — | DOIMAN COM S.R.L. 2 contracte | 32.054,40 RON |
| DOIMAN COM S.R.L. · contract 2647 · 04.04.2019 | 32.054,40 RON | |||
| DOIMAN COM S.R.L. · contract 2646 · 04.04.2019 | — | |||
| 14 | Telemea de vaca | — | — | |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
RADICSTAR SRL CUI RO 4917490
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
BOBIX STAR SRL CUI RO 5897730
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610
Valoare atribuită
74.635,20 RON
din 122.304 RON estimat
39,0%
Adjudecat la 61,0% din estimat · economie 47.668,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.