Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,6% sub estimat
Achiziţie servicii de consultanță și expertiză - cercetare sociologică - SIPOCA 432
- Număr anunț
- SCN1038637
- Autoritate contractantă
- SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
- Furnizor / câștigător
- CULT MARKET RESEARCH SRL (CUI 24594008)
- Cod CPV
- 79315000-5 · Servicii de cercetare sociala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.563,03 RON
- Valoare atribuită
- 65.000 RON 39,6% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2019 09:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1019798
- Termen limită
- 18.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041314
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet_de_sarcini_cercetare_sociologica-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1041314.pdf
- Sectiunea III - Formulare - servicii de cercetare sociologică_Sipoca_432-semnat.docx.p7s
- Sectiunea IV- Model Contract - servicii de cercetare sociologică_ S 432-semnat.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CULT MARKET RESEARCH SRL CUI 24594008
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Institutul Roman pentru Evaluare si Strategie CUI RO 26101785
Oferta 3
Individuala
Ofertant
MERCURIA INVESTMENTS S.R.L. CUI RO 34677224
Valoare atribuită
65.000 RON
din 107.563,03 RON estimat
39,6%
Adjudecat la 60,4% din estimat · economie 42.563,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.