Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,4% sub estimat
Servicii aferente asigurarilor de raspundere civila pentru autovehiculele din dotarea I.T.P.F. Sighetu Marmatiei 2019-2020
- Număr anunț
- SCN1038633
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL AL POLITIEI DE FRONTIERA SIGHETU MARMATIEI (CUI 4296406)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 241.990 RON
- Valoare atribuită
- 88.534 RON 63,4% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2019 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1014675
- Termen limită
- 14.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041347
Documente
Documentația de atribuire
- 2.Anexa caiet de sarcini-semnat.xlsx.p7s
- 3.Formulare-semnat.docx.p7s
- 4.Acord cadru-semnat.doc.p7s
- 5.Contract subsecvent-semnat.doc.p7s
- CAIET DE SARCINI RCA 2019-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041347.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 3
Individuala
Ofertant
Valoare atribuită
88.534 RON
din 241.990 RON estimat
63,4%
Adjudecat la 36,6% din estimat · economie 153.456 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.