Atribuită
Anunț de participare
Proiectare si executie lucrari pentru obiectivul “Modernizare drumuri de interes local prin programul PNDL in comuna Zamostea, judetul Suceava”
- Număr anunț
- SCN1038798
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZAMOSTEA (CUI 4326981)
- Furnizor / câștigător
- AUTOTEHNOROM SRL (CUI 17103310)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.416.551 RON
- Valoare atribuită
- 4.416.123,78 RON
- Data publicării
- 01.03.2019 15:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1018466
- Termen limită
- 18.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041660
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.PDF.p7s
- Certif urbanism si avize Zamostea PNDL.pdf.p7s
- Expertiza Zamostea PNDL.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041660.pdf
- Modele de formulare zamostea drum PNDL.doc.p7s
- SF parte desenata Zamostea PNDL.pdf.p7s
- SF parte scrisa Zamostea PNDL.pdf.p7s
- ST partea 1.pdf.p7s
- ST partea 2.pdf.p7s
- Studiu geotehnic Zamostea PNDL.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
AUTOTEHNOROM SRL CUI RO 17103310
Asociați 1
NORD STUDIO S.R.L. CUI 32865817
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
FIBRACIS GRUP S.R.L. CUI RO12907500
Valoare atribuită
4.416.123,78 RON
din 4.416.551 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro