Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,2% sub estimat
Lucrări de Reparații construcții și electrice la pavilionul H din cazarma 1369
- Număr anunț
- SCN1038788
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DACOR-PLAST SRL (CUI 15937760)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 89.067,48 RON
- Valoare atribuită
- 79.945,70 RON 10,2% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2019 14:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1015707
- Termen limită
- 19.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041582
Documente
Documentația de atribuire
- Antemasuratoare Reparatii constructii pav H.pdf.p7s
- Antemasuratoare Reparatii electrice pav H.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lucrari rep pav H.pdf.p7s
- Clauze contractuale Lucrari rep pav H CAZ 1369.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041582.pdf
- modele formulare Lucrari rep pav H CAZ 1369.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DACOR-PLAST SRL CUI 15937760
Oferta 2
Individuala
Ofertant
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Oferta 3
Individuala
Ofertant
BMV ACTIV CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 39507956
Valoare atribuită
79.945,70 RON
din 89.067,48 RON estimat
10,2%
Adjudecat la 89,8% din estimat · economie 9.121,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.