Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Lucrări de reparații curente drumuri, alei și platforme asfaltate în cazarma 3331-Constanța
- Număr anunț
- SCN1038787
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- ROCKA GENCO SRL (CUI 22367424)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208.889 RON
- Valoare atribuită
- 208.000,50 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2019 14:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1015069
- Termen limită
- 19.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041598
Documente
Documentația de atribuire
- Antemasuratoare Lucrari asfaltare caz 3331.pdf.p7s
- Caiet de sarcini asfaltare caz 3331.pdf.p7s
- Clauze contractuale Lucrari asfaltare caz 3331.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041598.pdf
- modele formulare Lucrari asfaltare 3331.doc.p7s
- Schiță asfaltare caz 3331.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROCKA GENCO SRL CUI 22367424
Valoare atribuită
208.000,50 RON
din 208.889 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 888,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.