Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
Executie lucrari in cadrul proiectului “Modernizare trotuare în localitatea Mihail Kogălniceanu, judet Tulcea”.
- Număr anunț
- SCN1038784
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4508770)
- Furnizor / câștigător
- NESAND SRL (CUI 7213537)
- Cod CPV
- 45233161-5 · Lucrari de constructii de trotuare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.427.360 RON
- Valoare atribuită
- 1.415.442,99 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2019 14:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1015850
- Termen limită
- 25.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041656
Documente
Documentația de atribuire
- 5.Formulare si contract.docx.p7s
- Aviz canalizare.PDF.p7s
- Aviz retea apa.PDF.p7s
- CF Urbanism.PDF.p7s
- CNAIR.PDF.p7s
- Enel.PDF.p7s
- FisaDate_DF1041656.pdf
- Notificare APM.PDF.p7s
- PT- Trotuare Mihail Kogalniceanu.zip.p7s
- Studiu Geotehnic Trotuare M Kogalniceanu.pdf.p7s
- Telekom.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
NESAND SRL CUI 7213537
Valoare atribuită
1.415.442,99 RON
din 1.427.360 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 11.917,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.