Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Proiectare si executie lucrari in cadrul proiectului ,, Modernizare strazi comuna Mihail Kogalniceanu, județul Tulcea”
- Număr anunț
- SCN1038783
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAIL KOGALNICEANU (CUI 4508770)
- Furnizor / câștigător
- NESAND SRL (CUI 7213537)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.445.997,85 RON
- Valoare atribuită
- 4.429.756,66 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2019 14:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1016797
- Termen limită
- 21.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041636
Documente
Documentația de atribuire
- 3.Formulare PT+executie MK strazi.doc.p7s
- 4.Model contract PT+executie MK strazi.docx.p7s
- 6.Caiet de sarcini PT+executie MK strazi.PDF.p7s
- 7.1.SF, expertiza, studii MK strazi.pdf.part1.rar
- 7.1.SF, expertiza, studii MK strazi.pdf.part2.rar
- 7.2.Certificat de urbanism MK strazi.pdf.p7s
- 7.3.Aviz Drumuri nationale MK strazi.pdf.p7s
- 7.3.Aviz Enel MK strazi.pdf.p7s
- 7.3.Aviz politie MK strazi.pdf.p7s
- 7.3.Aviz Telekom MK strazi.pdf.p7s
- 7.3.Clasarea Notificari ANPM MK strazi.pdf.p7s
- 7.3.Notificare DSP MK strazi.pdf.p7s
- 7.3.Notificare DSV MK strazi.pdf.p7s
- 7.4. Clarificari solicitate de finantator.pdf.p7s
- 7.5. Fisa de avizare Proiect Tehnic 7.2.doc.p7s
- FisaDate_DF1041636.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NESAND SRL CUI 7213537
Asociați 1
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Valoare atribuită
4.429.756,66 RON
din 4.445.997,85 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 16.241,19 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.