Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 6,7% sub estimat
Proiectare și execuție lucrări pentru obiectivul de investiție ”Reparații capitale la podul de pe DJ 208 B, km 3+000, peste râul Suceava, în loc. Verești, jud. Suceava”
- Număr anunț
- SCN1038780
- Autoritate contractantă
- Directia Judeteana de Drumuri si Poduri Suceava (CUI 18028861)
- Furnizor / câștigător
- ROYAL CDV G2 SRL (CUI 29301672)
- Cod CPV
- 45221100-3 · Lucrari de constructii pentru poduri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.489.383,63 RON
- Valoare atribuită
- 1.389.133,56 RON 6,7% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2019 14:10
- Anunț de atribuire
- SCNA1015690
- Termen limită
- 19.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041643
Documente
Documentația de atribuire
- 01.Parte scrisa DALI pod DJ 208 B.pdf.p7s
- 02. Parte desenata DALI.pdf.p7s
- 03. Liste de cantitati de lucrari fara preturi, faza DALI.pdf.p7s
- Caiet de sarcini pod Veresti.pdf.p7s
- Calcul hidraulic pod DJ 208 B.pdf.p7s
- CU+avize DJ 208 B.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041643.pdf
- Model contract pod DJ 208 B.pdf.p7s
- Modele formulare pod DJ 208 B.pdf.p7s
- Planse studiu hidro pod DJ 208 B.pdf.p7s
- Studiu geo pod DJ 208 B.pdf.p7s
- Studiu hidro pod DJ 208 B.pdf.p7s
- Studiu topo DJ 208 B.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ROYAL CDV G2 SRL CUI RO 29301672
Asociați 1
RECONSTRUCTIA S.R.L. CUI RO 1356082
Terți susținători 1
VIA PONT INVEST SRL CUI RO 31243115
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
TKT Tehnologii si Tensionari in Constructii S.R.L. CUI RO 17606584
Asociați 1
DONPREST COM SRL CUI RO5794140
Terți susținători 1
POD CONSTRUCT S.R.L. CUI RO 1825308
Valoare atribuită
1.389.133,56 RON
din 1.489.383,63 RON estimat
6,7%
Adjudecat la 93,3% din estimat · economie 100.250,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.