Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Servicii de proiectare si Executie pentru obiectivul "MODERNIZAREA, DOTAREA SI ECHIPAREA INFRASTRUCTURII EDUCATIONALE A LICEULUI TEHNOLOGIC MIHAI EMINESCU, COMUNA DUMBRAVENI, JUD. SUCEAVA".
- Număr anunț
- SCN1038759
- Autoritate contractantă
- COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
- Furnizor / câștigător
- IOMICAR SRL (CUI 26556736)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 624.633,58 RON
- Valoare atribuită
- 593.028,72 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2019 12:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1020309
- Termen limită
- 18.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041262
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1041262.pdf
- LD ACHIZITII PT SI EXECUTIE 2 FISA DE DATE.pdf.p7s
- LD ACHIZITII PT SI EXECUTIE MODELE FORMULARE.doc.p7s
- LD Autorizatia de construire.pdf.p7s
- LD Certificat de Urbanism 2.pdf.p7s
- LD CONTRACTUL DE ACHIZITIE PROIECTARE SI EXECUTIE DRAFT.doc.p7s
- LD CS ACHIZITIE PT SI EXECUTIE 2 SCANAT.pdf.p7s
- LD DALI FINAL 121-150.pdf.p7s
- LD DALI FINAL PAG 1-30.pdf.p7s
- LD DALI FINAL PAG 151-180.pdf.p7s
- LD DALI FINAL PAG 181- 210.pdf.p7s
- LD DALI FINAL PAG 211-228.pdf.p7s
- LD DALI FINAL PAG 61-90.pdf.p7s
- LD DALI FINAL PAG 91- 120.pdf.p7s
- LD DALI PAG 31 60.pdf.p7s
- LD PLANSE VERIFICATE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
IOMICAR SRL CUI 26556736
Oferta 2
Individuala
Ofertant
ELIS PLUS S.R.L. CUI RO 31509480
Valoare atribuită
593.028,72 RON
din 624.633,58 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 31.604,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.