Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,3% sub estimat
Achizitia de beton si balast stabilizat
- Număr anunț
- SCN1038746
- Autoritate contractantă
- SC ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI RO27259180)
- Furnizor / câștigător
- AAS CONSTRUCT SRL (CUI 6690830)
- Cod CPV
- 44114000-2 · Beton (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 584.500 RON
- Valoare atribuită
- 565.500 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2019 10:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1014419
- Termen limită
- 13.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041442
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcina beton 2019.docx.p7s
- FisaDate_DF1041442.pdf
- Formulare beton 2019.docx.p7s
- ModelContract_DF1041442.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
AAS CONSTRUCT SRL CUI 6690830
Oferta 2
Individuala
Ofertant
DANCONSTRUCT COM SRL CUI RO 8637689
Valoare atribuită
565.500 RON
din 584.500 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 19.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.