Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,2% sub estimat
”Conserve si produse din carne ”, Cod C.P.V. 15131000-5;
- Număr anunț
- SCN1038728
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- ROMICS SRL (CUI 3286722)
- Cod CPV
- 15131000-5 · Conserve si produse din carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 882.222,85 RON
- Valoare atribuită
- 686.504,34 RON 22,2% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2019 09:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1017596
- Termen limită
- 18.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041531
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
ROMICS SRL CUI RO 3286722
Oferta 2
Individuala
Ofertant
SIGISMUND COM SRL CUI RO 5740921
Oferta 3
Individuala
Ofertant
S M RECOSEMTRACT SRL CUI RO 6553280
Valoare atribuită
686.504,34 RON
din 882.222,85 RON estimat
22,2%
Adjudecat la 77,8% din estimat · economie 195.718,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.