Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,9% sub estimat
Lucrări de reparații curente construcții și instalații electrice pavilion H – anexă atelier cazarma 3331-Constanța
- Număr anunț
- SCN1038711
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
- Furnizor / câștigător
- DACOR-PLAST SRL (CUI 15937760)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 297.056,29 RON
- Valoare atribuită
- 258.693,13 RON 12,9% sub estimat
- Data publicării
- 01.03.2019 08:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1015067
- Termen limită
- 18.03.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1041499
Documente
Documentația de atribuire
- Antemasuratoare constructii Lucrari pav H- caz 3331.pdf.p7s
- Antemasuratoare electrice Lucrari pav H- caz 3331.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lucrari pav H-anexa atelier 3331.pdf.p7s
- Clauze contractuale Lucrari pav H-caz 3331.pdf.p7s
- FisaDate_DF1041499.pdf
- modele formulare Lucrari pav H-anexa atelier 3331.doc.p7s
- Tablou tamplarie pav. H 3331.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
DACOR-PLAST SRL CUI 15937760
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PETROCON S.R.L. CUI RO 6428244
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VIOSIL INSTALCONSTRUCT SRL CUI RO 15000467
Valoare atribuită
258.693,13 RON
din 297.056,29 RON estimat
12,9%
Adjudecat la 87,1% din estimat · economie 38.363,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.