Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat
"Modernizare drum județean DJ208O, Ciohorăni (DN2) - Cozmești (DJ208), km 2+612 - km 9+441"
- Număr anunț
- CN1010640
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA DE ADMINISTRARE A DRUMURILOR SI PODURILOR IASI (CUI 14009336)
- Furnizor / câștigător
- DAROCONSTRUCT SRL (CUI 17749762)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.679.550 RON
- Valoare atribuită
- 9.377.770 RON 3,1% sub estimat
- Data publicării
- 11.04.2019 15:58
- Anunț de atribuire
- CAN1020449
- Termen limită
- 03.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045634
Documente
Documentația de atribuire
- Cerere ex-ante volutar_Modernizare DJ208O-semnat.docx.p7s
- Clauze contractuale_Modernizare DJ208O-semnat.doc.p7s
- CS cu cerintele beneficiarului_Modernizare DJ208O-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1045634.pdf
- Formulare_Modernizare DJ208O-semnat.doc.p7s
- Liste de cantitati_Modernizare DJ208O-semnat.pdf.p7s
- Parte desenata_Modernizare_DJ208O - part.III-semnat.pdf.p7s
- Parte desenata_Modernizare_DJ208O - part.II-semnat.pdf.p7s
- Parte desenata_Modernizare_DJ208O - part.I-semnat.pdf.p7s
- Parte desenata_Modernizare_DJ208O - part.IV-semnat.pdf.p7s
- Parte scrisa_Modernizare_DJ208O - part.III-semnat.pdf.p7s
- Parte scrisa_Modernizare_DJ208O - part.II-semnat.pdf.p7s
- Parte scrisa_Modernizare_DJ208O - part.I-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
DAROCONSTRUCT SRL CUI RO17749762
Asociați 1
GEPROCON SA CUI RO 6197050
Subcontractanți 1
DAMIENA SRL CUI 13667201
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CONSTRUCTII GABAP CUI RO28474977
Valoare atribuită
9.377.770 RON
din 9.679.550 RON estimat
3,1%
Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 301.780 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.